Film bude na úvod distribuovaný v kinách na Slovensku, v Česku a v Nemecku. Ešte predtým však film svojou účasťou na filmových festivaloch precestuje mnoho krajín po celom svete.

[092-092]-Leto_s_Bernardom_germany-fotoT

SALES AGENT

Skvelá správa! Náš rodinný nemecko - slovnský koprodukčný film Letní rebeli si vybral svetový sales agent Pluto Film.

ZLÍN FILM FESTIVAL

Film Letní rebeli bude mať svetovú premiéru na 60. ročníku Zlín Film Festival, ktorý sa uskutoční od 4. - 9. septembra 2020.

Filem'On

Aj Belgicko je známe svojím festivalom pre deti a mládež. V rámci svojho programu festival Filem'On v Bruseli uvedie aj náš film Letní rebeli. Festival sa bude konať od 28. októbra - 7. novembra 2020.

KRISTIANSAND

Ďaľší severský filmový festival si vybral náš film do hlavnej súťaže. Tentokrát sa predstaví v nórskom Kristiansande. Tešíme sa!

BIKY

Letní rebeli sa predstavia aj  na ázijskom kontinente. Film uvedie juhokorejský festival Busan International Kids & Youth Film Festival od 7. - 13. júla 2020. Tešíme sa

GOLDENER SPATZ

Nemecký filmový festival pre deti a mládež GOLDENER SPATZ sa tento rok uskutoční od 20. - 26. septembra 2020. Samozrejme Letní rebeli budú súčasťou programu.

GIFFONI

Náš film bude uvedený aj na jubilejnom 50. ročníku talianskeho festivalu GIFFONI!  Festival sa uskutoční od 26. - 30. decembra 2020.

BUFF MALMÖ

Veľká radosť! Jeden z najväčších filmových festivaloch zameraný pre deti a mládež BUFF MALMÖ vybral Letných rebelov do svojej súťažnej sekcie.